Мат спортивний 100*100*5 см;
Мат спортивний для дітей — необхідний спортивний снаряд, що гарантує безпеку виконання фізичних і гімнастичних вправ дітей і дорослих, оберігає від ударів і травм. Використовується в домашніх умовах, надаючи малюкові комфортне, м'яке місце для гри, стрибків, килимків, занять фізкультурою.
Переносний, легкий, просто прибирається з підлоги, слугує доповненням до спортивного комплексу, куточки, шведської стінки.
Особливості:
- знімний чохол;
- нековзна поверхня;
- колір — за бажанням покупця.
Характеристика:
- розміри — 100 *100 * 5 см
- матеріал — замінник шкіри, поролон;
- габаритні розміри в пакованні (довжина/діаметр) — 100/20 см;
- навантаження — до 85 кг;
- колір — червоний, чорний, синій, жовтий;
- виробник — власне виробництво (Люкскмофорт);
- країна — Україна.
Комплектація чохол із блискавкою, мат.
Під час виготовлення використовується висока щільність поролон, чохол виготовлений із міцного, стійкого до розтягування, води, вологи, пилу — штучного замінника шкіри. Матеріал не вимагає особливого догляду, досить вологої губки. Стандарти якості та безпеки витримані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 см |
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Ширина | 100 см |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
- Ціна: 1 350 ₴



