Мат спортивний 80*100*5 см
Мат спортивний для дітей — необхідний спортивний снаряд, що гарантує безпеку виконання фізичних і гімнастичних вправ дітей і дорослих, оберігає від ударів і травм. Використовується в домашніх умовах, надаючи малюкові комфортне, м'яке місце для гри, стрибків, кувирок, занять фізкультурою.
Переносний, легкий, просто прибирається з підлоги, слугує доповненням до спортивного комплексу, куточки, шведської стінки.
Особливості:
- знімний чохол;
- нековзна поверхня;
- колір — за бажанням покупця.
Характеристика:
- розміри ― 80*100*5 см;
- габаритні розміри в пакованні ( довжина/діаметр) ― 80/20 см;
- матеріал — замінник шкіри, поролон;
- колір — червоний, синій, жовтий;
- вага товару — 4 кг;
- виробник — власне виробництво (Люкскмофорт);
- країна — Україна.
Комплектація чохол із блискавкою, мат.
Під час виготовлення використовується висока щільність поролон, чохол виготовлений із міцного, стійкого до розтягування, води, вологи, пилу — штучного замінника шкіри. Матеріал не вимагає особливого догляду, досить вологої губки. Стандарти якості та безпеки витримані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 80 см |
| Особливості | Знімний чохол |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | спортивний мат |
- Ціна: 1 300 ₴





