Мат спортивний складаний 150*100*5 см
Мат спортивний для дітей — необхідний спортивний снаряд, що гарантує безпеку виконання фізичних і гімнастичних вправ дітей і дорослих, оберігає від ударів і травм. Використовується в домашніх умовах, надаючи малюкові комфортне, м'яке місце для гри, стрибків, кувирок, занять фізкультурою.
Переносний, легкий, просто прибирається з підлоги, слугує доповненням до спортивного комплексу, куточки, шведської стінки.
Особливості:
-знімний чохол;
- нековзна поверхня;
-колір — за бажанням покупця.
Характеристика:
-розміри — 150 *100 * 5 см
-матеріал — замінник шкіри, поролон;
-колір — червоний, синій, жовтий;
-виробник — власне виробництво (Люкскмофорт);
-страна ― Украина.
Комплектація: чохол із блискавкою, мат.
Під час виготовлення використовується висока щільність поролон, чохол виготовлений із міцного, стійкого до розтягування, води, вологи, пилу — штучного замінника шкіри. Матеріал не вимагає особливого догляду, досить вологої губки. Стандарти якості та безпеки витримані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 100 см |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 150 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | спортивний мат |
- Ціна: 1 692 ₴





