Тренажер П'яточки KIDIGOTM — ланцюжок із 5 перешкод різнобарвних циліндрів (Д=0,24 м) з'єднаних між собою ремінною стрічкою, дає змогу будувати ігри напрямків руху, одночасно проводячи профілактику плоскостопості. Викладається в довжину та на вигин. Наявність різної аплікації на циліндрах дає змогу створювати ігри на рахунок, розвиток у дітей пам'яті та уважності.
Розміри: 300х30х15см
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kidigo |
| Форма | Циліндрична |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Вид | М'який ігровий модуль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴





