Захисна сітка Safety Net Comfort (InGround) 430
Захисна сітка для батута Berg Safety Net Comfort 430 см може бути використана в серіях: Favorit, Champion, Elite. Під час виробництва застосовані синтетичні матеріали, які не схильні до впливу атмосферних опадів. Сітка надійно захистить від можливих падінь.
Основні характеристики:
- Діаметр: 430 см
- Висота: 180 см
- Стійки мають захисне м'яке покриття.
Способи оплати та отримання продукції:
1. Самовивіз — за найличний розрахунок під час отримання.
2. За безнадійним розрахунком — отримання продукції після оплати на розрахунковий рахунок.
3. Оплата на картку — отримання продукції після оплати на картку.
Весь асортимент на сайті http://maximum-m.com.ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 430 см |
| Виробник | Berg |
| Висота з сіткою | 180 см |
| Тип | Захисна сітка |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | зелений з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 391 ₴








