Килимок ПОХОД 10 використовується для різних видів спорту, для заміських туристичних походів, а також виїзду на риболовлю. Килимок не пропускає холод і тепло, не вбирає вологу.
Переваги:
- легкий, м'який та еластичний матеріал;
- має термоізоляційні та водовідштовхувальні властивості;
- забезпечує комфортний і безпечний сон на природі;
- легко миється;
- екологічно безпечний;
- зносостійкий і зручний в експлуатації;
Застосування:
Рекомендується використовувати для занять спортом, а також під час пішохідних подорожей.
Матеріал:
Хімічно зшитий пінополіетилен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Виробник | Ізолон |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 60 см |
| Вага | 350 г |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Тип килимка | Каремат |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴








