М'який ігровий набір ТРЕУГОЛКА складається з 7-ми трикутних м'яких модулів.
Використовується як кутовий подіум для сценічної гри, для творчого конструювання або як гімнастичний мат.
Набір призначений для дитячих ігрових кімнат або ігрових зон.
Розміри: 1,2 х1,2 х0,32м
Вага: 11,5 кг
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kidigo |
| Форма | Трикутна |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Вид | М'який ігровий модуль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 370 ₴



