М'який ігровий набір складається з 9 м'яких модулів. У зібраному вигляді модульний набір являє собою гімнастичний мат, який має форму «квітка» з різнобарвних фігур, модулі можуть використовуватися для творчого конструювання і як подіум, у сюжетно-рольових іграх.
Набір призначений для дитячих ігрових кімнат або ігрових зон.
Розміри:0,6 х0,6 х0,75м
Вага: 7,5 кг
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kidigo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 025 ₴



