Мат гімнастичний 200*100*5 см
Колір - різнобарвний (в асортименті)
Матеріал - шкіряний замінник/ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність
Для яких видів спорту використовуються — ігровий, розвивальний, навчальний
Особливості - люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, легко миється й чиститься
Гарантія — 6 місяців
Характеристика спортивного гімнастичного мата:
5 переваг покупки саме в нас:
1. Доставляємо товар якнайшвидше та в будь-який куточок України.
2. Виготовлення ексклюзивних спортивних матів під замовлення.
3. Відповідність якості та ціни.
4. Ви індивідуально під інтер'єр Вашої квартири вибираєте колір і розміри Вашого мата.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 100 см |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | спортивний мат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 367 ₴




