Мат для гімнастичної стінки
Спортивні мати для дітей дають змогу із користю й величезним задоволенням проводити своє дозвілля, поєднуючи ігри та фізичні вправи в дитячій кімнаті. Мат для гімнастичної стінки унікальний у своєму вигляді. Спеціальні вирізи дають змогу щільно та надійно зафіксувати мат до нижньої частини шведської стінки, на якій, граючи, малюк випадково не підгвинить гімнастичний мат. Діти з величезним задоволенням грають, перестрибаються, стрибають і виконують комплекс фізичних вправ на мате, не боячись вдаритися.
Мат для спортивного комплексу Ви можете використовувати як у кімнаті, так і на вулиці влітку.
Чим корисні мати спортивні гімнастичні?
1) Багатофункціональні та зручні для маленьких користувачів.
2) Затишне та тепле місце для ігор у зимові холоди.
3) Безпечні стрибки зі стінки на підлогу, позаяк падіння істотно пом'якшується.
4) Заняття на шведській стінці проходять без жодних ударів і травм.

У мат гімнастичний входять люверси для виходу повітря з чохла!
З чого виготовлені гімнастичні мати для дітей?
1) Чохол для мата гімнастичного пошитий із міцного замінника шкіри.
2) Чохол із блискавкою-застібкою за потреби можна легко протирати мийними засобами, які не містять хлору й інших кислот.
3) Як наповнювач ми використовуємо вторинний поролон заввишки 8 см, який за своєю структурою еластичний і м'якший.
Загальна характеристика товару:
Переваги покупки в нас:
1. Співвідношення ціни та якості.
2. Ви купуєте спортивний мат безпосередньо у виробника.
3. Ми виготовляємо мати під замовлення, що дає змогу купити ексклюзивний мат.
4. Ви купуєте оригінальний і багатофункціональний мат.
5. Багатий вибір моделей допоможе визначитися з вибором з урахуванням Ваших індивідуальних переваг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 120 см |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 100 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріз для шведської стінки |
- Ціна: 1 662 ₴









