Пазли татами ластівчин хвіст (1 мх1х20 мм) Напальне покриття TATami IZOLON BASE
476 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: ТIB-1
Відправка з 08 квітня 2026+380999064225
- +380 (67) 606-28-40Viber KST
- +380 (99) 906-42-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Татами Ластівчин Хвост (100*100*2 см) для спортивного залу.
Татами "ластівчин хвіст" має підвищені зносостійкі властивості (щільність 66 кг/м.куб), високі теплоізоляційні властивості, не вбирає вологу, міцний.
Розміри: 1х1 м, висота 2,0 см.
Цвет:серый
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ізолон |
| Колір | Сірий |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 100 см |
| Основні | |
| Вид | Модульне підлогове покриття |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | підлогове покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴



