Модульний набір KIDIGOTM Кубик Сома - фігурний модуль із 7 м'яких деталей використовується для ігор, цей конструктор цікаво збирати групою, проводити змагання. Також окремі деталі можна використовувати як пуфи, для сидіння. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
Розмір 0,9 х 0,9 х 0,9
Вага: 19,2
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Вага | 19.2 кг |
| Довжина | 900 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kidigo |
| Кількість елементів | 7 шт. |
| Форма | Куб |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Вид | М'який ігровий модуль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 430 ₴



