Дитячий гімнастичний мат 120*80*8
Розміри:
120 х 80 х 8 см
Дитячий мат — необхідний елемент для фізичного розвитку та спортивних занять для дітей. Якісні матеріали та яскравий дизайн!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 120 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Аква Спорт |
| Тип | спортивний мат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴



