Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos red
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, спалені калорії, швидкість, пульс.
Магнітний велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos red у своєму ціновому сегменті не має аналогів. Ця модель велотренажера Hop-Sport хоч і нова, але за короткий час стала дуже популярною. Причин цьому багато: магнітна система навантаження з гарною плавністю ходу, тиха робота тренажера під час тренувань, сталева рама з допустимою навантаженням 120 кг, ну і, звісно ж, стильний дизайн Hop-Sport. Переконайтеся самі!
Основні характеристики:
- система навантаження: магнітна
- вага системи махового колеса: 5,5 кг
- габарити: 122 х 41 х 68 см (В х Ш х Д)
- вага тренажера: 17,5 кг
- максимальна вага користувача: 120 кг
- регульована висота сидіння
- максимальна відстань від сідла до педалі: 81 см
- 8-ступеневе ручне регулювання навантаження
- фіксувальні ремінці на педалях
- гарантія: 24 місяці.
Способи оплати та отримання продукції:
1. Самовивіз — за готівку під час отримання.
2. За безнадійним розрахунком — отримання продукції після оплати на розрахунковий рахунок.
3. Оплата на картку — отримання продукції після оплати на картку.
4. Доставка: Нова пошта.
Весь асортимент на сайті http://maximum-m.com.ua/
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 122 см |
| Ширина | 41 см |
| Довжина | 68 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Система навантаження | Магнітна |
| Вага маховика | 5.5 кг |
| Виробник | Hop-Sport |
| Вага | 17.5 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Складана |
| Тип | Велотренажер |
- Ціна: 16 918 ₴












