ТАТИМ Ластівчин Хвіст (30 смх30 смх1см). Підлогове покриття.
ТАТИМ Ластівчин Хвіст (30 смх30 смх1см). Підлогове покриття.
Модульна м'яка підлога являє собою плитки з ЕВА (етиленвінілацетат — спінений мікропористий полімер, високо пружний, еластичний, екологічний, легкий матеріал), які стикуються один з одним за допомогою зачепів "ластівчин хвіст". На лицьову сторону плитки нанесено дизайнерське тиснення методом термодруку.
Основні характеристики м'якої статі:
не має запаху, покриття абсолютно нешкідливе й екологічне;
швидко та легко вкладається в потрібну конфігурацію й так само легко розбирається;
має чудову тепло- та шумоізоляцію, створює ефект "тьопої підлоги";
покриття, стійке до побутової хімії та вологи, легко чиститься й миється;
в разі пошкодження немає потреби міняти покриття повністю, досить замінити пошкоджений модуль
Модульна м'яка підлога є ідеальним покриттям для зручності та дизайну приміщення, створення комфорту та затишку вдома, в офісі, на дачі, у дитячих садках і скрізь, де ступає нога людини! Це покриття ідеально підходить для дитячих кімнат у будинках і в різних дитячих установах, тому що є теплим, м'яким і екологічно чистим.
Є унікальна можливість інтеграції (сочистки) різних забарвлень м'якої підлоги та килимків-пазлів. Вся підлога може стати теплою, м'якою та красивою ігровою майданчиком! Довень скукуку та одноманітність — усі плитки можна міняти місцями та додавати нові, створюючи нові варіанти ігрової зони, поки вистачить фантазії!
Розміри: 0,3 м. х 0,3 м, висота 1 см.
Щільність: 100 кг/ м. куб.
Вага: 90 гр.;
Мінімальна температура експлуатації: - 60(град.);
Максимальна температура експлуатації: + 60(град.);
Звукоізоляція: 20 (дБ);
Колір: фіолетовий, бірюза, червоний, синій, жовтий, оранжевий.
Заказ по тілу.: (095)476-16-47, (067)606-28-40 — Ксинія, Максим.
Весь асортимент на сайті http://maximum-m.com.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EvaLine |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Вид | Модульне підлогове покриття |
| Форма | Квадратна |
| Основні атрибути | |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | підлогове покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴






