Мат гімнастичний спортивний IZOLON 500 3040 AH W (200х100х4см).
Мат гімнастичний спортивний IZOLON 500 3040 AH W (200х100х4см) це фізично зшитий пінополіетилен (листовий).
ISOLON 500 3040 — це гігієнічно чистий, стабільно еластичний, закритий за щільності 33 кг/м3, практично паронепроникний і малогігроскопічний, з дуже малим відсотком водопоглинання — менш ніж 1% (за об'ємом) гарний теплоізолятор, шумозахист від ударної передавання звуку, має високу стійкість до атмосферних впливів, зокрема й до ультрафіолетового випромінювання, не втрачає гнучкості та еластичності за -60 оЗ, витримує тривалий час впливу + 125 оЗ. Переваги цього матеріалу перед використовуваними для тепло- і шумоізоляції в будівництві житлових і громадських будівель (мінераловатих і скловолокнистих плит, пінополістиролу, пінополіуретанів, м'яких деревно-волокнистих плит та інших) полягає насамперед у їх екологічною чистоті та збереження стабільності всіх основних експлуатаційних властивостей (теплоізоляційних і акустичних показників, вологостійкості та гідрофобності, пружності й еластичності) на тривалий період часу за всіх умов експлуатації. Крім цього, ІЗОЛОН має гарну мікробіологічну, оливу-, нафтопроду- та бензостійкість, сумісний практично з будь-якими будівельними матеріалами.
Додаткові характеристики ISOLON 500 3040 :
- Стійкий, не схильний до гниття
- Стійкий до хімічних продуктів
- Стійкий до олив, нафти, бензину, спирту, лугів і кислого середовища
- Не токсичний, без запаху
- Повністю гігієнічно й екологічно безпечний
- Не викликає алергії
- Коефіцієнт теплозасвоювання (у період 24 години), під час ус. А 0,39
- Коефіцієнт теплозасвоювання (у період 24 години), під час ус. Б: 0,43
- Займистість з індексом кл. 1, за горючістю: Г1
- Займистість з індексом кл. 1, за займанням: В1
- Займистість з індексом кл. 1, з димоутворення: Д3
| Додаткові характеристики: | |
|---|---|
| Усадка при нагріванні | 0,54-1,45 % |
| Межа міцності при стисненні | 0,015-0,035 МПа |
| Водопоглинання по об’єму | < 1% від обсягу |
| Довговічність | 80-90 років |
| Щільність | 33 кг/м3 |
| Товщина | 40 мм |
| Довжина |
2 м |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,031-0,048 Вт/м.К |
| Подовження при розриві, поздовжній напрямок | 130-250% |
| Подовження при розриві, поперечний напрямок | 100-210% |
| Динамічний модуль пружності при навантаженні 2000 Н/м2 | 0,22-0,23 МПа |
| Динамічний модуль пружності при навантаженні 5000 Н/м2 | 0,60-0,70 МПа |
| Паропроникність | 0,001 мг (м.ч. Па) |
| Руйнівне напруження при розтягу, поздовжній напрямок | 0,33-1,9 МПа |
| Руйнівне напруження при розтягу, поперечний напрямок | 0,21-1,3 МПа |
| Показник зниження ударного шуму | 20 дБ |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ізолон |
| Колір | Білий |
| Товщина | 4 см |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 200 см |
| Основні | |
| Вид | Модульне підлогове покриття |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | підлогове покриття |
- Ціна: 1 378,50 ₴



