Використовується для ігор як меблевий модуль — гойдалка. Виготовляється з аплікацією. М'який ігровий модуль у формі гойдалки привабливий для дітей дошкільного відросту.
Розмір 1,2 х 0,32 х 0,5
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Kidigo |
| Колір | Різні кольори |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 384 ₴












